Xhel Aloe Lenitivo

17.00

Categoria:

Descrizione

Xhel shërues me Aloe Vera, i formuluar me 99% xhel aloe vera biologjik. Mbron sheron dhe hidraton te gjitha llojet e lekurave. Ka nje veprim sherues dhe freskues dhe eshte vecanterisht i pershtatshem per djegiet nga dielli, skuqje , plasaritje, dhe pickime nga insektet.
E pershtatshme dhe per lekuren e ndjeshme dhe delikate te femijeve. Pa yndyre

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Recensisci per primo “Xhel Aloe Lenitivo”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.