Siera Viso AntiAge

29.00

Serum per fytyren me ekstrakt kërmilli dhe vitaminë E , përmirëson dhe forcon elasticitetin e lëkurës. Parandalon plakjen dhe eleminon rrudhat e parakohshme.
Produkt i vlefshem per cdo lloj moshe dhe cdo lloj lekure perfshire lekuren e ndjeshme.
Testuar biologjikisht✅

Categoria:

Descrizione

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Recensisci per primo “Siera Viso AntiAge”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.