Shampo Vista e Vita

12.00

Shampo me ekstrakt kermilli per floke shume delikate.
Menduar per pastrimin e perditshem te flokeve dhe me shume per personat me floke te ndjeshem dhe intolerante.
E pasur me elstrakt kermilli, substance e njohur per vetite e saj zbutese, mbrojtese, qetesuese dhe neutralizuese te pH te lekures se kokes.

Categoria:

Descrizione

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Recensisci per primo “Shampo Vista e Vita”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.