Mascera Viso AntiAge

24.00

Categoria:

Descrizione

Maskë për fytyrën Anti Age me ekstrakt kërmilli, me veprim te fuqishem rigjenerues dhe rinues per lekuren e fytyres. Perdoret per cdo lloj lekure. Testuar biologjikisht
*Produktet e markes Vista e Vita jane produkte biokozmetike Italiane pa paraben dhe pa kimikate.

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Recensisci per primo “Mascera Viso AntiAge”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.