About Us

Klinika Italiane Vista e Vita

Dr. Geremia Oliva
Klinika Okuliste italiane Vista e Vita
Vizita okulistike, Korrigjim me lazer, Syze optike & dielli

Facebook

https://www.facebook.com/vistaevitaclinica/

Instagram

https://www.instagram.com/vistaevitaclinica/

Our story

Vizita te specializuara me mjeke italiane.
Rezervoni viziten tuaj .
Klinika e syrit Vista e Vita realizon vizita okulistike me mjekun e specializuar kirurg oftalmolog dr. Geremia Oliva.
Vizita okulistike e plote perfshin viziten per syze, viziten per katarakt, matjen e presionit te syrit, fundus okuli dhe ekzaminimin e hollesishem te retines , te gjitha per vetem 7000 leke.
Gjithashtu perfitoni 30% ulje per te gjitha produktet tona syze optike, syze dielli, xhama optike ,skelete per syze , lente, medikamente dhe produkte biokozmetike .
Ju mirepresim me rrugen Sami Frasheri, prane “Piceri Era” kati 3.

New Opening ?Vista e Vita Optica.Ulje speciale 30% !Skelete per syze optike -30% !Syze dielli -30% !Lente speciale italiane Premium quality -30% !Konsulta FALAS!Produkte dhe kremra biokozmetike me çmim special ?!Na vizitoni ne ambjentet e optikes se re ne rr.Sami FrasheriNdodhemi shume afer klinikes Vista e Vita! #sale #specialdiscount #newopening #optica #special #discount

Pubblicato da Vista E Vita Klinika Italiane Tirane su Sabato 18 luglio 2020